Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | ITĀLIJA | ČEHIJA | POLIJA | LATVIJA |
ESI SVEICINĀTS LIEPĀJĀ!

ESI SVEICINĀTS LIEPĀJĀ!

Liepāja ir pilnvērtīgs tūrisma galamērķis. Šeit atrast sev tīkamāko atpūtas un aktivitāšu veidu spēs ik katrs viesis. Garlaicīgi Liepājā nav. Pat prasīgam ceļotājam.

©LiepajaTravel

Veloceļi
Liepāja no vienas robežas līdz otrai un pat līdz kaimiņpilsētai Grobiņai savienojas ar kvalitatīvi izbūvētiem veloceliņiem.

Emocijas
Šeit var noķert emocijas kā uz zemes, tā gaisā un virs ūdens, izmēģinot sērfošanu, veikošanu, kaitošanu, šķēršļu trošu ceļus koku galotnēs, SUPošanu, pastaigu takas, Inline un BMX braucienus, skeitparku, katamarānus un kartingus. Pilsētā ir daudzveidīgas aktīvās atpūtas iespējas kā brīvā dabā, tā telpās – piedzīvojumu spēle ar izlaušanos no slēgtās istabas, šautuves ar lokiem, pneimatiskajiem un lāzera ieročiem, novusa un minigolfa spēļu telpas. Mierīgākiem vakariem visdažādākās galda spēles un dzīvās mūzikas vakarus piedāvā pilsētas kafejnīcas un restorāni.

©LiepajaTravel

Ģimene
Ģimenēm ar bērniem laiks pazūd nemanot zinātkāres centrā, leļļu teātrī, baseina un SPA kompleksā, ledus hallē, kādā no parku košajiem rotaļu laukumiem, kas ir novietoti katrā pilsētas mikrorajonā. Vai vienkārši izbaudīt laiku lielākajā smilškastē – Liepājas pludmalē. Vecāki noteikti novērtēs atpūtas iespējas, kas viņu atvases spēs aizraut. Mierpilna pastaiga aizvijas gar spilgtiem arhitekta Paula Maksa Berči projektētiem namiem, spilgtiem jūgendstila un koka arhitektūras paraugiem, kā arī dažādu reliģiju pārstāvētiem dievnamiem un neskaitāmiem desmitiem leģendām apvītiem apskates objektiem. Pilsēta var lepoties ar apbūves daudzveidību, greznumu un kvalitāti. Tajā ir skaidri saskatāma sava laika arhitektu meistarība radoši pārņemt pasaules kultūras labāko pieredzi, piešķirot tiem vietējo savdabību un tikai Liepājai raksturīgu māksliniecisko šarmu.

Vēsture
Pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu ataino muzeji, mākslas galerijas un amatnieku kvartāls, kur senos arodus var ne tikai apskatīt, bet arī apgūt un izmēģināt pats.

©LiepajaTravel

Daba
Dabas raksturu just var ne tikai plašajā pludmales joslā, bet arī Liepājas ezera putnu vērošanas torņos. Tāpat kā Karostas skarbajos jūras krastos, kuros saglabājušās militārās fortifikācijas. Savukārt pavisam netālu Karostā kā miera osta savu vietu atradusi Beberliņu ūdenskrātuve, kas pēdējos gados izaugusi par atpūtas parku.

Kultūra
Koncertzāle, olimpiskais centrs, teātris, latviešu biedrības nams, visdažādākās kultūrvietas un niansētas kafejnīcas ik mēnesi piedāvā vairāk nekā 100 pasākumus.

©LiepajaTravel

Konferences
Liepāja ir gudra izvēle konferencēm, semināriem un korporatīvajiem pasākumiem ar daudzpusīgu norišu vietas piedāvājumu un profesionālu organizatoru komandu, neatkarīgi no tā, vai pasākums notiek 50 vai 1500 viesiem.

Ieplāno Liepāju un ienāc, lai atgrieztos: liepaja.travel