Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | ITĀLIJA | ČEHIJA | POLIJA | LATVIJA |
Jaunumi
FIA Eiropas rallija čempionāta posmu apskati 2018. gadā būs skatāmi TV6
22.03.2018

Liepāja, Latvija
2018. gada 22. marts

Kanāls TV6 arī 2018. gadā pārraidīs FIA Eiropas rallija čempionāta posmu apskatus – pirmais no tiem, par Portugālē notikušajām sezonas pirmajām sacensībām Azores Airlines Rallye, ēterā būs skatāms sestdien, 31. martā plkst. 22:05 un to komentēs rallija norišu zinātāji Normunds Avotiņš un Aldis Putniņš.

Rally Liepāja ©FIAERC.com

Toms Circenis, TV6 sporta raidījumu producents: “TV6 kanāls un All Media Baltics ir lepni par ilglaicīgo un veiksmīgo sadarbību ar RA Events, par iespēju saviem skatītājiem un motoru sporta faniem turpināt piedāvāt Eiropas nozīmīgāko rallija čempionātu arī 2018. gadā. Papildinot motoru sporta pārraides, Viasat Sport Baltic un Viaplay šosezon saviem skatītājiem piedāvās arī pasaules rallija čempionātu (WRC), kas ir būtisks papildinājums mūsu sporta kanālu un TV sporta tiesību klāstā.”

Raimonds Strokšs, RA Events direktors: “Man ir patiess prieks, ka jau sesto gadu turpinās mūsu sadarbība ar All Media Baltics un kanālu TV6, kas rallija interesentiem ļauj latviešu valodā sekot līdzi FIA Eiropas rallija čempionāta notikumiem. Neaizmirsīsim, ka pirms sezonas liepājnieki Mārtiņš Sesks / Renārs Francis pievienojās FIA ERC Junioru U27 čempionāta vienībai Opel Motorsport – tādējādi TV ekrānos šogad redzēt ne vien ārvalstu ekipāžas, bet arī “savējos” autosportistus, kuri pirmo gadu cīnīsies ar Eiropas ātrākajiem.”

2018. gada FIA Eiropas rallija čempionāta kalendārs:

22.-24. marts: Azores Airlines Rallye (Portugāle, grunts) ERC Junior

3.-5. maijs: Rally Islas Canarias (Spānija, asfalts) ERC Junior

1.-3. jūnijs: Acropolis Rally (Grieķija, grunts)

15.-17. jūnijs: Cyprus Rally (Kipra, grunts)

20.-22. jūlijs: Rally di Roma Capitale (Itālija, asfalts) ERC Junior

24.-26. augusts: Barum Czech Rally Zlín (Čehija, asfalts) ERC Junior

21.-23. septembris: Rally Poland (Polija, grunts) ERC Junior

12.-14. oktobris: Rally Liepāja (Latvija, grunts) ERC Junior

FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Rally Liepāja 2018. gadā iespējams īstenot pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valsts un rallija pilsēta Liepāja. Paldies sponsoram Neste un oficiālajai auto nomai Sixt. Atbalstītājiem Latvijas Automobiļu federācija, Liepājas Olimpiskais Centrs un Ramirent. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu medijs DELFI, kā arī Zebra. Paldies par ieguldījumu visiem Rally Liepāja draugiem: Dardedze, Esi Draugs, FN Serviss, Jānis Pūce, Liepājas Datoru Centrs, Red Bull un SidusNet. Rally Liepāja rīko RA EVENTS un Ātruma festivāls Kurzeme.