Oficiālie Čempionāta Partneri:
Seko mums:
FIA ERC 8 POSMI | PORTUGĀLE | SPĀNIJA | GRIEĶIJA | KIPRA | ITĀLIJA | ČEHIJA | POLIJA | LATVIJA |
Jaunumi
Liela balva, treniņu un karjeras attīstības iespējas ERC Junior Under 27 čempionātā
23.01.2018

2018. gada 23. janvāris

FIA ERC Junior Under 27 čempionātā arī 2018. gadā būs viena no iespaidīgākajām galvenajām balvām autosportā, nodrošinot jaunos braucējus ar prasmēm – un finansēm – kas nepieciešamas, lai spertu nākamo soli rallija karjeras attīstībā.

Rally Liepāja 2017 ©FIAERC.com

Šīs sezonas ERC Junior U27 uzvarētājs saņems karjeras attīstības maksājumu EUR 100 000 apmērā, kuru nodrošina FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ)rīkotājs Eurosport Events. Šo naudu čempions varēs izmantot, lai finansētu savus startus 2019. gada ERC Junior U28 čempionātā, kura ietvaros dalībnieki brauc ar R5 klases automašīnām.

Dalībnieki, kuri piesakās ERC Junior U27 klasē, tiks pievienoti arī ERC Junior Experience treniņu programmai, kuras ietvaros tiek apspriestas tādas tēmas kā sportistu uzturs, automašīnu regulējumi, pirmā medicīniskā palīdzība, sociālo mediju izmantošana, interviju tehnika un sponsoru piesaiste.

Kriss Ingrams kļuva par pirmo EUR 100 000 maksājuma ieguvēju, 2017. gada sezonas kopvērtējumā pieveicot Jari Hutunenu. 23 gadus vecajam Lielbritānijas pārstāvim 2018. gadā ir garantēti vismaz divi starti ar Motorsport Italia sagatavotu Škoda Fabia R5, taču viņš turpina darbu, lai nodrošinātu startu visos sešos ERC Junior U28 posmos, tai skaitā sezonas pirmajā posmā Azores Airlines Rallye, kas notiks no 22. līdz 24. martam.

FIA ERC Sezonas Apbalvošana 2017 @koncertzālē Lielais Dzintars ©FIAERC.com

Ingrams stāsta: “Jauniem pilotiem kā man ir ļoti sarežģīti atrast sponsorus dalībai sacensībās, taču Eurosport Events piedāvā labāko balvu rallijā. Uzvara ERC Junior U27 klasē bija lieliska, un nāca aizraujošā cīņā. Tagad nespēju sagaidīt iespēju spert nākamo soli augšup.”

Žans-Baptiste Lejs, ERČ koordinators: “Sākot savu piekto sezonu, ERC Junior turpina savu attīstību, tagad visiem dalībniekiem piedāvājot arī treniņu programmu. Šī programma, plus EUR 100 000 galvenā balva, ir papildu stimuls jaunajiem braucējiem spert soli uz priekšu no nacionālajiem čempionātiem, ar mērķi nākotnē sasniegt šī sporta veida virsotnes.”

Dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties FIA ERC Junior U27 čempionātā vispirms FIA jāreģistrējas ERC3 klasē (tas izdarāms https://registrations.fia.com/registrationrly) un jāsamaksā EUR 500, kas ir par 50 procentiem mazāk nekā 2017. gadā. Pēc tam nepieciešams reģistrēties pie ERČ promotera Eurosport Events un jāsamaksā EUR 1000 dalības maksa. Papildu informācija pieejama https://www.fiaerc.com/championship/.

Emils Bergvists, Marijans Grībels, Jari Hutunens un Stefens Lefebrs ir startējuši ERC Junior, bet topošie talanti Mārtiņš Sesks, Filips Marešs, Ketija Muningsa, Lorents Peljē un Rolands Poms ir starp tiem, kuri ir piedalījušies ERC Junior Experience programmā.

©FIAERC.com